1 września 2017 r.

Witamy w szkole

Dziś, dla wszystkich uczniów nie tylko naszej szkoły zabrzmiał pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek. Wróciliśmy do szkoły, co prawda z lekkim żalem, że wakacje już za nami, ale też i ciekawi dziesięciu czekających nas miesięcy pracy.
 Tym bardziej, że od dziś nasza szkoła zmieniła swój status i stała się placówką ośmioklasową. Na razie w gronie uczniów mamy siódmoklasistów. W związku z tym pracę w naszej szkole rozpoczynają nauczyciele: Izabela Chimowicz (biologia, geografia), Edyta Ziarnik - Wróbel (j. niemiecki), Katarzyna Pułecka (fizyka) i Aleksandra Krawiec (chemia).
 Tak więc, w bieżącym roku siódmoklasiści będą "przecierali" szlak zmian, jakie niesie ze sobą wprowadzana reforma.

Szczególnie ciepło podczas uroczystości inaugurującej bieżący rok szkolny powitaliśmy w naszym gronie  pierwszoklasistów, których podczas uroczystości przyjęła pod swoją opiekę wychowawczyni - p. Beata Tłuczek. Pani dyrektor życzyła im w imieniu całej społeczności szkolnej tylko i wyłącznie sukcesów oraz tego, żeby ich nie opuszczały: dobry humor i radość.

Nad przygotowaniem uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego czuwała p. Beata Tłuczek - wychowawczyni pierwszoklasistów.